sabze
05 فروردین 1402 - 17:41

ثبت بیش از ۵۰۰ تردد در محورهای مواصلاتی اردبیل

اردبیل-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: ۵۰۱ هزار و ۴۵۳ تردد در مبادی ورودی و خروجی استان اردبیل از زمان اجرای طرح نوروزی راهداری به ثبت رسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، کلیم‌الله وثوقی بعدازظهر شنبه در بازدید از ایستگاه پویش همراهان سفر ایمن واقع در محور اردبیل-آستارا اظهار کرد: ۵۰۱ هزار و ۴۵۳ تردد در مبادی ورودی و خروجی استان اردبیل از زمان اجرای طرح نوروزی راهداری به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه این تعداد تردد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش چشمگیری را نشان می‌دهد، گفت: با توجه به اینکه استان اردبیل مقصد گردشگری مسافران از جای جای کشور است در همه محورهای استان شاهد ترافیک و رشد تردد هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل خاطرنشان کرد: ۹۷ هزار و ۳۹۴ تردد در محور اردبیل -سرچم، ۹۷ هزار و ۶۹۵ تردد در محور نیر _ سراب، ۴۴ هزار و ۵۵۰ تردد در محور اصلاندوز به کلیبر، ۱۸۴ هزار و ۷۶۴ تردد در محور اردبیل به آستارا، ۲۵ هزار و ۶۸۹ تردد در محور خلخال به اسالم و ۵۱ هزار و ۳۶۱ تردد نیز در محور مشگین شهر به اهر به ثبت رسیده است.

وثوقی از فعالیت ۷۴ سامانه تردد شمار، ۴۱ دوربین نظارت تصویری و ۶۶ سامانه ثبت تخلفات در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: مردم و مسافران قیل از سفر جهت اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی استان با سامانه ۱۴۱ راهداری تماس گرفته و هرگونه انتقاد و شکایت خود را نیز جهت بررسی اطلاع دهند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1109702